До закладок Головна сторінка Написати лист Русский язык Українська мова

Услуги

Поклейка та оформлення вітрин.

Оформлення вітрин є одним з видів декоративного і дизайнерського оформлення, який може також нести рекламний і інформаційний характер. Поклейка вітрин зазвичай здійснюється за допомогою багатошарової аплікації або ж плівки з нанесеним на неї повноцінним кольоровим друком.

Поклейка вітрин - дуже популярний рекламний метод, вживаний в магазинах, торгових центрах, бутиках, торгових і розважальних комплексах. Дуже часто цей метод зовнішньої реклами застосовується під час проведення акцій, розпродажів і сезонних знижок.

Оформлення вітрин до свят, оформлення вітрини на Новий рік створює особливий настрій і стимулює попит на товари у Вашому магазині.

Рекламна інформація, наприклад, напис акції або знижки на вітрині повідомить клієнтів про товари, представлені у Вас, про діючі розпродажі і послужить спонуканням для покупців відвідати Ваш магазин.

Основні плівки, використовувані при оформленні вітрин:

  • 1) Економ-серія (641) - близько 80% усіх вітрин поклеєні цією серією.
  • 2) Вітражна плівка (8300) - ця плівка практично прозора і дуже товста (використовується украй рідко).
  • 3) Плівка для повнокольорового друку (640) з повнокольоровим друком. Використовується коли треба, щоб вікно стало таким, що не переглядається з двох сторін.
  • 4) Перфорована плівка (One way vision) з повнокольоровим друком. Використовується, коли потрібне, щоб вікно стало таким, що не переглядається із зовнішнього боку.

Приклад


Приклад оформлення торгових приміщень Приклад оформлення вітрин

Якщо Вас цікавлять дані послуги, перейдіть на сторінку "Контакти" та зателефонуйте або напишіть Нам.