До закладок Головна сторінка Написати лист Русский язык Українська мова

Рекомендації

В цьому розділі зібрані рекомендації, для допомоги
у виборі рекламних конструкцій, а також корисна інформація.

Як захиститись від шахрайства при замовленні білборда?

Наведемо приклад: замовивши білборд в місті Ужгород, перш за все потрібно знати, що місто поділяється на певні райони (на нашому сайті це можна побачити) центр, периферія, промислові та спальні райони. Так званих «Рекламних агенцій» в Нас дуже багато, але справжніх є всього сім (не менше 50 площин 3х6м), які мають власну сітку білбордів та сіті-лайтів. Всі інші посередники, перекупники, які завищують ціни та переконують клієнтів у тому, що «це їхні білборди; вони знаходяться у чудових місцях, прекрасні розмежування; такі ціни у Всіх однакові, але для Вас я зроблю знижку; тому що один взяв і інший візьме по такій ціні!; просимо передоплату або 100%; і так далі».

Ви маєте знати:
  • В якого рекламного агентства замовляєте рекламу;
  • Дізнатись про репутацію, рекомендації клієнтів, якість роботи рекламного агентства;
  • Побачити стан білбордів і місця їх розташування ( в когось основи «ноги» криві на білбордах, знаходяться в кущах, за деревами, але вони Вам висилають старі, відредаговані, з їхнього ракурсу фотографії);
  • Якщо хоча б в трьох агентствах співпадає ціна, значить вона справжня (це означає що агентства співпрацюють одне з одним);
  • Поклейка має здійснюватись оперативно, фотозвіти мають бути якісними (без обробки Adobe Photoshop);
  • Кожне поважаюче себе рекламне агентство має мати власний WEB-сайт, на якому Ви зможете побачити білборди та прочитати інформацію.
  • Після закінчення рекламної кампанії Ваше право попросити повторний фотозвіт для достовірності, що Ваша реклама досі знаходится на площині у відповідному стані.

Цініть всій час та заощаджуйте кошти, не попадайте у пастки шахраїв. Бажаємо успіхів!

Технічні вимоги до макетів зовнішньої реклами

«VAR» пропонує своїм клієнтам послуги по створенню та друку рекламних макетів. Замовляючи друк рекламних макетів через «VAR», ви заощаджуєте час та кошти, виділені на рекламну компанію Завантажити (44 кб)

Юридичні аспекти розміщення зовнішньої реклами

Закон України «Про рекламу»
(Завантажити, 166 кб)

Типові правила розміщення зовнішньої реклами в Україні (Завантажити, 130 кб)

Вимоги до оформлення вивісок м. Ужгород