До закладок Головна сторінка Написати лист Русский язык Українська мова

Услуги

Монтаж банерів та поклейка постерів

Банером називається рекламний блок, розміщений в інтернеті, пресі або на фасаді, як зовнішня реклама. У зовнішній рекламі для виготовлення банерів використовують вінілову тканину або сітку.

Завдяки низькій ціні собівартості баннерная реклама - найпоширеніший вид зовнішньої реклами. Роблячи монтаж банерів, вініл можна натягнути на металеву раму, прибити степлером до будь-якої дерев'яної основи. Між тим великі банери, рекламні поверхні краще друкувати на сітці для зниження ваги і вітрових навантажень. Оскільки велике вітрове навантаження, що впливає на велику площу, може вирвати раму і зруйнувати фасад.

Ми надаємо послуги по монтажу та демонтажу банерів, а також великих банерів, типу «брандмауер», шляхом альпінійського спорядження. Поклейку бігбордів та призматронів по м. Ужгороду та Закарпатській області.

Ціна на монтаж банера залежить від місця монтажу. Чи потрібна рама для монтажу банера, або дерев'яна основа. Висота місця розміщення банера, доступність до місця, де проводиться монтаж банера. Чи потрібна спецтехніка для монтажу банера.

Якщо Вас цікавлять дані послуги, перейдіть на сторінку "Контакти" та зателефонуйте або напишіть Нам.