До закладок Головна сторінка Написати лист Русский язык Українська мова

Про рекламне агентство «VAR»

Рекламне агентство VAR працює і розвивається в зовнішній рекламі в м. Ужгород та Закарпатській області з 2007р. та отримало право бути в першій п'ятірці найкращих агентств Закарпаття.

Ми займаємось виготовленням та розміщенням реклами на білбордах, сіті-лайтах, брандмауєрах, бек-лайтах та реклама на транспорті, а також маємо в наявності нестандартні рекламні конструкції типу 6х3м. (вертикальний) та 12х3м.

Працівники рекламного агентства «VAR» постійно стежать за сучасними тенденціями у зовнішній рекламі та щодня проводять моніторинг кожного рекламного носія для забезпечення якісної рекламної кампанії клієнта. Команда агентства відповідальна за своєчасне розміщення сюжетів та надання фотозвітів.

Єдині справжні поети нашого часу служать в рекламних агентствах.
Теннесси Уильям

Основними критеріями агентства є:
індивідуальний підхід, найкращі пропозиції та якісно надані послуги для задоволення кожного клієнта.

Реклама — найбільше мистецтво XX століття.
Маршалл Маклюэн

Історія

Ужгород (від угорського «Ungvar») – замок або місто на річці Уж. Сама назва складається з двох частин Ung i Var, що означає з тюркської мови хунг, онг, унг – «вода, річка», а VAR – місто, замок, фортеця.
За всю свою багатовікову історію Ужгород мав різноманітні назви - Унгвар, Гунгвар, Онгвар, Унгуйвар, Унгоград, Гункбар. Одна із найдавніших згадок про місто під назвою Гункбар відноситься до 1154 р. і зафіксована вона у творі арабського географа-мандрівника Аль-Ідрісі "Книга Рожера".
Місто розділене р. Уж на Старе місто (правий берег) та Нове місто (лівий берег), які з'єднують 6 мостів. Сучасний Ужгород приваблює своєю різноплановою архітектурою. То ж розпочнемо нашу мандрівку вулицями міста через адресну програму.